Młyn Jacka Hotel & SPA ****, Wadowice
Mikołajki w Młynie

Mikołajki w Młynie

06 grudnia 2018

Tradycyjnie już zapraszamy Najmłodszych wraz z Rodzicami na spotkanie mikołajkowe. Tym razem mamy dla Was spektakl teatralny "Mapa Marzeń" w wykonaniu Teatru Kultureska, a następnie spotkanie z Mikołajem.

Na zaśmieconej polance można znaleźć stare gazety, zgniecione puszki, papierki po cukierkach, plastikowe torby i… mapę skarbów! Takiego odkrycia dokonuje Osiołek Olek, który zachęcony napisem: „Jeżeli skarby zostaną odnalezione, Wszystkie marzenia będą spełnione!”, wyrusza na poszukiwania! W wyprawie „po marzenia” towarzyszą mu jego przyjaciele – Mysia Gabrysia i Żabka Beatka. Każdy z nich ma już dość życia wśród zanieczyszczonej przyrody, której pragnie pomóc. Wszyscy wierzą, że u celu podróży czeka spełnienie ich najskrytszych marzeń.

Czy Osiołek spędzi wakacje na Karaibach? Czy Myszka zje w końcu wymarzony ser, którego ludzie nazywają księżycem? Czy Żabce uda się przemienić w księżniczkę? Czy dowiedzą się co jest wartościowe w życiu?

Odpowiedzi poznacie w trakcie spektaklu, który jak każda prawdziwa bajka ma szczęśliwe zakończenie!

Po spektaklu pojawi się wyczekiwany przez dzieci Mikołaj i rozda prezenty! (Rodzice proszeni są o dostarczenie prezentów dla swoich pociech, opakowanych i podpisanych do recepcji hotelu najpóźniej do godz. 15:00 dnia 06.12.2018r.)

Ceny biletów:
35 zł - dziecko + opiekun
15 zł - kolejne dziecko lub dorosły

KUP BILET

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij