Młyn Jacka Hotel & SPA ****, Wadowice
„7 absolutnie ważnych rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze Zabawy Sylwestrowej”

„7 absolutnie ważnych rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze Zabawy Sylwestrowej”

23 października 2019

Sylwester to niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju dzień w kalendarzu. To właśnie wtedy cały świat świętuje nadejście Nowego Roku, bawiąc się w gronie swoich najbliższych.

 Z roku na rok pojawia się coraz więcej pomysłów na wyjątkowe spędzenie tego dnia, takie jak seansy filmowe, czy pełne adrenaliny wycieczki plenerowe. Najbardziej popularnym i lubianym niezmiennie pozostaje jednak huczna Zabawa Sylwestrowa. Ofert w całej Polsce jest mnóstwo, zatem wybór musi być dobrze przemyślany. Sprawdź 7 absolutnie ważnych rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze Zabawy Sylwestrowej.

 

1. Opinie

Koniecznie sprawdź jakie opinie ma obiekt, który organizuje imprezę. Recenzje znajdziesz na booking.com lub w opiniach Google. Taki research pozwoli ci uniknąć rozczarowania i wyrzucenia pieniędzy w błoto. Dowiedz się, jak bawili się inni ludzie na zeszłorocznych imprezach w danym obiekcie, jakie są ich wrażenia i końcowa ocena. Porównaj kilka różnych ofert i wybierz tę, która zbiera najlepsze opinie. Skup się na aspektach, które interesują cię najbardziej – jeśli zależy ci na świetnej obsłudze i klimatycznych wnętrzach, wybierz ten obiekt, w którym ludzie rozpisują się pozytywnie właśnie o tych czynnikach.

 

2. Zespół

Dowiedz się więcej na temat zespołu, który odpowiada za oprawę muzyczną imprezy. Sprawdź jaki typ muzyki grają i czy wpasowuje się on w twoje gusta. Wyszukaj informacji o doświadczeniu zespołu oraz opinii ludzi, którzy mieli już okazję bawić się do ich muzyki. Sprawdź czy w Internecie są nagrania demo, bądź filmy z minionych imprez z udziałem kapeli. Jeśli tak, koniecznie przesłuchaj kilku z nich i oceń czy to twoje klimaty!

 

3. Menu

W ofercie Zabawy Sylwestrowej z pewnością zobaczysz proponowane menu. Dokładnie je przestudiuj, zwracając uwagę na to z ilu dań składa się kolacja oraz czy do całonocnej dyspozycji jest bufet. Jeśli nie jesz mięsa, dowiedz się czy istnieje możliwość otrzymania wersji wegetariańskiej/wegańskiej.

 

4. Nocleg

Po wielogodzinnej zabawie każdy marzy o komfortowym wypoczynku. Warto zatem sprawdzić czy obiekt, w którym odbywa się Zabawa Sylwestrowa oferuje pokoje do wynajęcia lub czy w pobliżu znajdują się hotele. Im bliżej, tym lepiej. W dzień imprezy może być różnie z dostępnością wolnych pokojów i apartamentów, dlatego o rezerwacji należy pomyśleć jak najwcześniej. Zaklepane miejsce pozwoli świętować bez zmartwień.

 

5. Sala

Dowiedz się, jak wygląda sala, w której ma odbyć się Zabawa Sylwestrowa. Zwróć uwagę przede wszystkim na jej wielkość i przestrzenność – na dużej imprezie z wieloma gośćmi ważne jest to, aby było odpowiednio dużo miejsca na poruszanie się. Nie chcesz przecież mieć skrępowanych ruchów podczas jedzenia przy stole ani obijać się o nieznajomych w trakcie tańca.

 

6. Poprzednie imprezy

Poszukaj w Internecie zdjęć z zeszłorocznej Zabawy Sylwestrowej w wybranym obiekcie. Zwróć uwagę na wystrój sali, dania, obsługę. Zobacz, jaki klimat panuje na fotografiach i jakie niosą one ze sobą wspomnienia dla ówczesnych gości. Sprawdź, czy „czujesz” to miejsce, tę atmosferę i zastanów się, czy właśnie tam chciałbyś się znaleźć.

 

7. Klimat

Jeśli masz taką możliwość, to wybierz się do miejsca imprezy jakiś czas wcześniej. Przejdź się po obiekcie, zobacz salę balową, poznaj ludzi, którzy tam pracują. Na własnej skórze sprawdź, czy odpowiada ci klimat miejsca, w którym chcesz spędzić jeden z najbardziej wyjątkowych wieczorów w roku.

 

Teraz, kiedy już poznałeś 7 absolutnie ważnych rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze Zabawy Sylwestrowej, nie pozostaje ci nic innego, jak rozpocząć przeglądanie ofert. Dobrze zaplanowany 31 grudnia będzie pełen relaksu, zabawy i niezapomnianych przeżyć. Zbierz same pozytywne wspomnienia z tego wieczoru i wejdź w Nowy Rok z uśmiechem!

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij