Młyn Jacka Hotel & SPA ****, Wadowice
Mikołajki w Młynie

Mikołajki w Młynie

06 of December 2018

Tradycyjnie już zapraszamy Najmłodszych wraz z Rodzicami na spotkanie mikołajkowe. Tym razem mamy dla Was spektakl teatralny "Mapa Marzeń" w wykonaniu Teatru Kultureska, a następnie spotkanie z Mikołajem.

Na zaśmieconej polance można znaleźć stare gazety, zgniecione puszki, papierki po cukierkach, plastikowe torby i… mapę skarbów! Takiego odkrycia dokonuje Osiołek Olek, który zachęcony napisem: „Jeżeli skarby zostaną odnalezione, Wszystkie marzenia będą spełnione!”, wyrusza na poszukiwania! W wyprawie „po marzenia” towarzyszą mu jego przyjaciele – Mysia Gabrysia i Żabka Beatka. Każdy z nich ma już dość życia wśród zanieczyszczonej przyrody, której pragnie pomóc. Wszyscy wierzą, że u celu podróży czeka spełnienie ich najskrytszych marzeń.

Czy Osiołek spędzi wakacje na Karaibach? Czy Myszka zje w końcu wymarzony ser, którego ludzie nazywają księżycem? Czy Żabce uda się przemienić w księżniczkę? Czy dowiedzą się co jest wartościowe w życiu?

Odpowiedzi poznacie w trakcie spektaklu, który jak każda prawdziwa bajka ma szczęśliwe zakończenie!

Po spektaklu pojawi się wyczekiwany przez dzieci Mikołaj i rozda prezenty! (Rodzice proszeni są o dostarczenie prezentów dla swoich pociech, opakowanych i podpisanych do recepcji hotelu najpóźniej do godz. 15:00 dnia 06.12.2018r.)

Ceny biletów:
35 zł - dziecko + opiekun
15 zł - kolejne dziecko lub dorosły

KUP BILET

 

mobile nav bg
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close